De Lobel & Partners

De Lobel & Partners: Bij Daemen-ICT meer garanties en minder verrassingen

Situatie:
De Lobel & Partners is een adviesbureau in commercieel vastgoed en adviseert investeerders, banken, vastgoedeigenaren en gebruikers over hun vastgoedvraagstukken. Bij de start van het bedrijf in 2017 werd er al contact gelegd met Daemen-ICT, maar toen werd gekozen voor een andere ICT-partner.

Uitdaging:
De samenwerking met de toenmalige ICT-leverancier verliep niet naar wens, waardoor het bureau behoefte had aan een partner die duidelijke afspraken maakt, transparantie biedt en betrouwbare ondersteuning levert zonder onverwachte kosten.

Oplossing:
In 2018 benaderde Richard Daemen De Lobel & Partners opnieuw. Na evaluatie werd besloten de ICT-activiteiten over te nemen door Daemen-ICT. Het voorstel sloot beter aan bij de wensen van het bureau, met duidelijke en transparante afspraken, vaste garanties en snelle bereikbaarheid van de helpdesk.

Resultaat:
De overname en implementatie zijn soepel verlopen. “Het contact met Richard voelde vanaf de eerste dag goed. Zaken waren duidelijk en transparant met meer garanties, zodat we voor minder verrassingen zouden komen te staan. De helpdesk is goed bereikbaar en problemen worden snel opgepakt,” aldus Léon de Lobel. De samenwerking wordt als professioneel en betrouwbaar ervaren, met volledige ontzorging op ICT-gebied.

Meer halen uit uw ICT?

Bent u geïnteresseerd in ICT en wilt u weten hoe wij u daarin kunnen ondersteunen? Vul dan vrijblijvend deze korte vragenlijst in.

Heeft u interesse in één van de diensten van Daemen-ICT?
Hoe mogen wij u het beste contacteren?
Hoe goed is jouw bedrijf momenteel beschermd tegen cyberdreigingen?
Heeft jouw organisatie al een officieel cybersecurity-beleid?
Welke van de volgende maatregelen heeft jouw bedrijf al ingevoerd?
Hoe vaak wordt je IT-omgeving gecontroleerd op kwetsbaarheden?
Waar zou je graag meer advies over willen ontvangen?
Mogen wij contact met u opnemen?